SEO & WEBové online nástroje

Na tomto odkazu najdete seznam tedy hlavně odkazy na seznamy katalogů, dále různé tipy a triky. Hlavně si sem taky pro sebe dávám odkazy a zajímavě stánky spojené se SEO.

SEO nástroje

Návrhy klíčových slov a jejich předpokládané počty zobrazení:

  • adwords.google.com/select/KeywordToolExternal  – nástroj od Google, jeho vlastní data z vyhledávače google.cz
  • sklik.cz/navrh-klicovych-slov – nástroj od seznam.cz, jeho vlastní dotaz vyhledávače seznam.cz
  • kw.religis.cz – vynikající nástroj na získání klíčovách slov pomocí kombinací, jejich roztřídění dle hledanosti. Používá data skliku, plně zdarma.
  • collabim.cz – komplexní nástroj na práci se seo, umí hlídat pozice a hledanost a spoustu dalších funkcí v placené verzi
  • marketingminer.com – komplexní nástroj pro datamining, umí mimo jiné získat hledanost a cenu CPC z Gooogle a sklik. Má omezenou verzi zdarma.

Kombinátor klíčových slov

  • kombinator.org – nástroj na kombinaci až třech sloupců klíčových slovy any x any. Kromě toho ho lze použít i na hromadné označení klíčových slov jako „Frázová shoda“, [přesná shoda] či -Vyloučené klíčové slova.

SEO profi analýza a SEO profil

SEO analýza webu on-line:

Prezentace a materiály o SEO na webu

Seznam Našeptávač

Seznam našeptávač posílá dotaz na URL http://suggest.fulltext.seznam.cz/?dict=fulltext&encoding=windows-1250&phrase=slovo&response_encoding=windows-1250&limit=100 Místo slovo nadhodíte hledanou frázi.

Prohlášení Googlu k duplikátnímu obsahu

http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2006/12/deftly-dealing-with-duplicate-content
Český překlad by Google Translator

Nástroje pro tvorbu stránek

Test rychlosti načítání stránek

Gzip test (test kompresse stránek)

Kontrola a návrh použitých barev pro webové stránek

Sitemap builder

Jednoduše vytvoří soubor sitemap.xml. Zadejte url sitemapbuilder.net pak zadejte adresu Vašeho webu, kde již máte nahrané stránky, web zjistí interní odkazy a všechny stránky webu, dole si vyberete jestli chcete zahrnout datum, jakou prioritu a jak často aktualizujete. Odešlete, pak vyjede hotový sitemap s ukázkou kódu a vy si ho jen stáhnete do počítače. Pak akorát ručně doupravte priority a frekvence, aby nebyli všude stejné.
sitemapbuilder.net

Favikon generátor pro všechny weby & zařízení

Favikona již neslouží jen v prohlížeči, ale může se objevit i v mobilním telefonu jako záložka pokud uložíte odkaz na plochu. Na tomto webu si vygenerujete favikony z vašeho obrázku: realfavicongenerator.net. WordPress ovšem umí již dnes vygenerovat favikonu z nahraného obrázku 512x512px dobře sám.

Ikony zdarma – Free Icons

Po delším hledání jsem narazil na web kde je mnoho free  zdarma ikon. Žádné přesměrování na jiné stránky, velké množství ikon a hlavně mnoho grafických zpracování: icons.mysitemyway.com

Přihlašte se k odběru nových článků!

Přihlašte se o odběru a budete dostávat informace o nových článcích emailem.

Hotovo, děkuji za přihlášení.

Share This